poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Najlepszy szampon do oczyszczania włosów

Witajcie. Ostatnio pisałam Wam o oczyszczaniu włosów szamponem z SLS/SLES. Dzisiaj powiem Wam kilka słów na temat mojego ulubionego szamponu,którym raz na ok.10 dni porządnie oczyszczam swoje włosy.

Moim niekwestionowanym faworytem w tej dziedzinie jest szampon Barwa żurawinowy oraz jajeczny.

 Owy szampon przede wszystkim doskonale oczyszcza włosy ze wszelkim substancji,które nam się na włosach nabudowują. Szampon bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje, przy spłukiwaniu czuć,że włosy są takie 'inne' - nieco tępe, sztywne, ale to dobrze ;) wersja żurawinowa urzekła mnie zapachem i kolorem.
Niestety,ale nie zwiększa objętości włosów - producent,więc nie spełnia swojej obietnicy. Jednakże ja na to nie liczyłam ;) Szampon jak dla mnie spełnia swoje zadanie w 100%,ponieważ  dobrze oczyszcza włosy,a ja w takim celu go używam ;)


A Wy jakie macie swoje ulubione szampony z SLS/SLES?

Pozdrawiam Was
Werci

2 komentarze:

  1. "ten" albo "ów", nie "owy". szampony barwy są jak mydło, wysuszają włosy, choć może raz na jakiś czas spróbuję skoro piszesz że dokładnie czyszczą.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dzięki za wskazanie błędu - już poprawiam. Jako szampon raz na jakiś czas do oczyszczania sprawdza się dobrze, przynajmniej u mnie.

      Usuń