piątek, 24 stycznia 2014

POWRÓT

Witam serdecznie wszystkie włosomaniaczki :).

Jak nietrudno zauważyć przez ostatnie 6 miesięcy bardzo zaniedbałam swojego bloga...ostatni wpis pojawił się w lipcu 2013r. ! Jest mi z tego powodu niezwykle przykro, blog był dla mnie czymś bardzo ważnym, ale tak jakoś wyszło, że straciłam wenę i nie miałam ochoty na wpisy. Minął miesiąc, dwa - nie widziałam sensu w tym, by zacząć pisać ponownie, gdyż myślałam, że upłynęło już zbyt wiele czasu i wszyscy zapomnieli o moim istnieniu. I tak upłynęły kolejne miesiące, aż od stycznia b.r. kiedy to  zaczęłam bardzo intensywnie zastanawiać się nad reaktywacją mojego bloga. Zdecydowałam się. Wszem i wobec ogłaszam,  że wracam do świata WŁOSOMANIACZEK!!!
Oczywiście przez te pół roku kiedy to nie zajmowałam się blogiem, nadal pielęgnowałam swoje włosy ( choć przyznam, że zdarzały się tygodnie, gdy nie olejowałam włosów, myłam pierwszym lepszym szamponem i stosowałam zwykłe silikonowe odżywki). Muszę przyznać, że nic nie motywuje do pielęgnacji tak jak blog.
Dlatego wracam - pełna sił, energii i  zapału - marzę o tym, by stworzyć z mojego bloga coś naprawdę fajnego - już niedługo ruszą nowe cykle, zupełnie nowe wpisy, porady, przepisy diy i oczywiście mnóstwo recenzji ( bądź co bądź - przez 6 miesięcy trochę kosmetyków przewinęło się przez moje ręce) :).


Mam nadzieję, że mogę liczyć na zainteresowanie i wyrozumiałość z Waszej strony!

Pozdrawiam Was
Werci

5 komentarzy:

 1. Sporo czasu minęło, ale ile teraz wpisów tu będzie ;)
  Pewnie masz wiele do przekazania więc czekamy na wpisy ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. napewno będzie zainteresowanie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z pewnością będę stałą czytelniczką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że postanowiłaś wrócić :D

  OdpowiedzUsuń
 5. i oczywiście możesz liczyć na zainteresowanie z mojej strony :D

  OdpowiedzUsuń